Starbucks нові тріщини або геній маркетингу

Я зрозумів, що я дійсно потрібно втручання для моєї залежності. Я не думаю, що це стало б так погано … насправді! Однак, я повинен визнати, що я підсів на новітньому крек. На жаль для вас, якщо ви не будете обережні, ви можете в кінцевому підсумку, як я, тремтячи і тремтячи для вашого наступного хіта. Остерігайтеся, бо новітні тріщини будинок, ймовірно, в п’яти-мильної зони від всі, хто читає це.

~ Я тепер стоячи перед соромливо ~

Привіт, мене звуть Симона, і я пристрастився до Starbucks.

Я розумію, що я не єдиний з цією недугою. Там в Starbucks поруч з моїм будинком, і мій улюблений диван, щоб сидіти на була звернена до вікна, де я іноді бачу людей забрати свої напої з проїхати. (Я знаю, проїздом через Starbucks, як ми ліниві Америці? Тим не менш, я відволікся.)

Я тільки почав спостерігати вид абсолютне захоплення на обличчях людей, коли вони виїхали облизуючи їх збитими вершками і подвійним дощем геть їх кофеїну суміш. Майте на увазі, вони були ледь дивлячись на дорогу перед ними. Або ще краще, чому б не привести всю сім’ю до тріщини будинку з вами, щоб його запустити молодим? Я бачу людей пропустити в з цілою родиною з п’яти літніх, підлітки, до батьків … все шукає, що солодке “наркотиків”, щоб заспокоїти їх біль смакові рецептори.

Я повинен був хихикати про себе, коли я дивився на вигляд радості на їхніх обличчях після бариста передав їх своїм теплом чашки. Це змусило мене думати, те, що, як я виглядаю, коли вони вручають мені мій гарячий шоколад? (Я ненавиджу кави.) Я завжди запитую себе, що, чорт візьми, вони поклали в ці речі? Чому ми як маленькі діти одержимі як якщо лід пан Softee крем вантажівка просто приїхав в місто?

В одну з ночей, реальність дійсно вдарив мене, коли одна з моїх улюблених бариста Starbucks на мої побачив мене і мого чоловіка бувають близько 10 години вечора, частково слинотеча.
Вона сказала, що в Джерсі сильним акцентом: “Ах, ви тут для вашого покійного виправлення вночі, так?”

Так, навіть вони знали, що хороший матеріал. LOL!
Вона почалася відкачка шоколад у чашку з упевненістю, “Grande гарячий шоколад, ні батогом і мармуровий хліб, чи не так?”, Як ніяково. Чи правда це? Я був постійним клієнтом!

Ну, а після розмірковував мій Starbucks наркоманії ще трохи, я зрозумів, що людям на їх маркетингову команду генії риси. Я маю на увазі, так … це добре, але давайте подивимося правді в очі, я можу піти в супермаркет, купити коробку Nestle Швидка і до цих пір роблять чашки Бурмило гарячого шоколаду. Це дійсно не гарячий шоколад або кави. Це досвід … це дух Starbucks. (Чи можете ви почути джаз, який грає на задньому плані?) Це атмосфера, сексуальна робота фарби заспокійливих тонах, оксамиту та шкіряні дивани, хіп письменників, інтелектуалів, коханці, і класна музика. (В залежності від часу доби і місця, звичайно.)

Зараз $ 2,6 мільярдного бізнесу, вони створили міцну репутацію за надання назад. Я б сказав, що це досить добре, враховуючи цю сильну залежність ставить вм’ятину в багатьох з наших гаманців. Starbucks не дешево! Я дам їм кредит … вони знають, як повернути їх громад. Високо на соціальній відповідальності, вони заслужили повагу багатьох і такого роду благодійності також відмінно підходить для маркетингу. Один з шести керівних Starbucks “принципів” внести позитивний внесок у наші громади і нашої навколишнього середовища. ”

Вони, здається, беруть досить добре піклуються про своїх співробітників, а також. Вони були найбільш відомий, навіть по Сьюзі Орман, як прекрасне місце для роботи, якщо вам потрібна підробіток з перевагами. Хоча, вона не раджу вам у кругленьку суму, туди щодня! Starbucks також був названий одним із журналу Fortune «100 кращих роботодавців».

Моя зв’язок з Starbucks почалася більше 10 років тому. Під час моїх днів у корпоративній Америці, я увірвуться в будинок, з Starbucks під час швидкого перерви. Або я хотів би використовувати їх в якості моїх регулярних “Конференція” номери, щоб зустрітися з клієнтами. (Після роботи, звичайно … LOL!) У той час, я повинен зізнатися, я був трохи ревнує. О, чорт, я зневажав тих людей, які, здавалося, відпочиваючи в Starbucks протягом усього дня на своїх ноутбуках, закриття угод на їх клітини, всі, потягуючи латте з їх хакі і в’єтнамки на. Чому я не можу бути схожим на них, я думав?

Нічого собі, говорити про одкровенням … все це має сенс! Ті, ‘кафе консультантів були однією з моїх головних натхненників бути вільними, щоб отримати тріщин на свій власний бізнес і стикаються мої страхи. Ті, ‘кафе консультантів з їх розслабленої атмосферою, мені захотілося, що вони мали, так як я повинен був бігти назад і працювати на когось іншого. Звичайно, як тільки я увійшов у світ підприємництва повний робочий день, це ще не все латте і шльопанці. Багато років крові, поту, сліз і багато помилок, то, що ви повинні пройти. Однак, якщо це дійсно означає для вас, щоб зробити це, повірте мені, ви будете знати, ви будете відчувати пристрасть, і ви будете любити кожну хвилину хорошим і поганим бути своїм власним босом.

Так, може бути, є не мало “щось, щось ‘змішаний з цукром мого гарячого какао. Тепер я бачу, чому Starbucks має таке емоційне враження в моєму серці і гаманець. Я думаю, я повинен їм подякувати за трохи мотивації, так як тепер я став, що та людина, я зневажав … Sippin ‘гарячий шоколад, закриття угод на мій стільниковий, погойдуючись в’єтнамки, штани кольору хакі, і посмішкою.

спасибо, Starbucks, я так за тобою сумую …

Постскриптум На момент написання статті, я пішов холодна індичка протягом шести днів з моїм гарячим шоколадом трас. Будь ласка, моліться за мене …