Tata КСВ соціальний аспект – співробітників та інших зацікавлених сторін

СОЦІАЛЬНИЙ АСПЕКТ – співробітників та інших зацікавлених сторін
Співробітників
• Tata Motors заохочувати своїх співробітників, щоб підвищити свою кваліфікацію і розвивати кількома навик робочої сили через наш навик Універсальність, Хрест продуктивності та універсальності виплатами, які велися протягом останніх 30 років, і при цьому співробітники, які придбали додаткові навички виплачуються суми грошової вигоди .
Інші мотиваційні схеми включають
– Працівник місяця / року нагорода,
– Кращий самоврядування спрямована команда нагороду,
– Gunawatta Ракшака премії (Quality стюардів) для bargainable співробітників.
• Наділення співробітників повноваженнями на різних рівнях забезпечується за рахунок функціонування в автономних груп та центрів передового досвіду.
Про ВІЛ / СНІД – для співробітників і суспільство
• TML організовує лекції та поширює інформаційні буклети для своїх працівників у цехах, а також в будинку показ фільмів про СНІД.
• Компанія не робить ніяких відмінностей між ВІЛ / СНІД інфікованих працівників та інших співробітників з самого зайнятості з виходом на пенсію працівника.
Медичні схеми вигоди • Компанії охоплює його переваги для співробітників страждають від ВІЛ / СНІДу.
• Крім того, компанія здійснює кілька общинних заходів по боротьбі з поширенням ВІЛ / СНІДу.
– Середня школа лекції з рівня інформованості про СНІД для школярів
– Село рівні нарада групи в селах, які знаходяться в зоні реалізації проекту (близько 100 сіл)
– Спеціальна програма для дівчаток відомого як – “Я хочу, щоб цвісти», в рамках цієї програми занадто СНІД покрита – До теперішнього часу 5000 дівчата були покриті в рамках цієї програми.
• сільських медпрацівників (СМР – ноги лікарів, навчених компанією) був поставлений до відома про універсальну заходів обережності під час перев’язувальних матеріалів та проведення доставки. Вони надаються руки рукавички, дезінфікуючі засоби та автоклавного вбиральні і доставки матеріалу. БМР також канал для підвищення обізнаності про ВІЛ / СНІД у суспільстві в цілому
• Працівник добровольці організують “СНІД мітингів” щороку на День боротьби зі СНІДом світу (грудень 01) в Пуні
• Спеціальні програми для «Далекобійники» від транспортери / постачальників проводиться в Джамшедпурі і Пуне
інтегровані програми розвитку сільських районів
Компанія прийняла кілька сіл навколо своїх виробничих одиниць в Пуні, Джамшедпурі і Лакхнау. Комплексному розвитку сільських районів спрямована на задоволення основних потреб в п’яти широких галузях – охорона здоров’я, освіта, води, довкілля та засобів до існування.
Розширення можливостей для працевлаштування на заводі Singur в Західній Бенгалії
• Компанія є створення невеликого заводу автомобіль в Singur в Західній Бенгалії. Корпоративна стійкість на Singur фокусується на розширення можливостей працевлаштування молоді та жінок у регіоні через підготовку та підвищення кваліфікації. Навики йому надається налаштовані на невідкладні потреби і майбутні вимоги, які повинні бути згенеровані з приходом допоміжного обладнання. Заглянути в діяльності наведено нижче:
технічної і професійної освіти для молоді Члени
• 179 молодих членів, що має мінімальну кваліфікацію SSC переданий дали чотири місяці інтенсивного навчання в технічних навичок, як електрик, слюсар, токар і зварювальник на Рам Крішна Мандір Шилпа. 18 інших членів молоді, які були ITI пройшли пройшли переорієнтації програми протягом шести місяців на нашому виробництві одиниця в Джамшедпурі.
• У загальній складності 346 молодих членів з довколишніх населених пунктів в даний час надається технічних навичок при зварюванні, Місце, електромонтажні роботи, мотористів та оброблення листового металу на різних навчальних закладів, у тому числі престижну ITI, Хулі, ATI, Dasnagar і Хору будинку.
• 224 молодих членів з постраждалих сообщества готують в комп’ютерах від НИИТ і в одязі робить від тренувань одяг та Дизайн-центру.
можливості працевлаштування для розширення прав і можливостей жінок
• жінок кооперативу, з 25 членів був сформований, щоб забезпечити підприємства громадського харчування в Tata Motors, SP & C та інших державних установ
• Інша група з 50 жінок в даний час проходить навчання швейні
пряма зайнятість
• В даний час 250 членів спільноти займаються некваліфікованою працею, як на будівельну діяльність заводу
• Команда КСВ Singur вивчає можливість участі цих членів на постійній основі через сервіс-провайдерів