Twitter демістіфіціровать для бізнес-користувачів

Twitter Є діючим початком “гарячої власності” в Інтернеті, але його популярність і як використовувати його завжди дивувало багатьох власників бізнесу. Багато людей думають, що вони хочуть, або повинні використовувати Twitter, а просто не розуміють платформи, його використання, або його місце у створенні веб-експозиції. У цій статті допоможуть прояснити Twitter і допоможе вам дізнатися, як використовувати його на робочому місці і для просування вашого бізнесу.

По-перше, я повинен сказати, що я був збентежений про те, як використовувати Twitter в інтересах власного бізнесу, поки я не скачав TweetDeck. TweetDeck є настільним додатком, що дозволяє переглядати і розміщувати поновлення статусу на Facebook і Twitter одночасно. Я вважаю це “повинен мати” додаток для тих, хто хоче розібратися в Twitter. TweetDeck дозволяє сортувати людей ви будете слідувати на Твіттері на групи, дозволяє обмежити кількість твітів (повідомлень Twitter мікро) для показу в будь-який момент часу, а також дозволяє видалити всі повідомлення, ви бачили одним клацанням миші. Крім того, використання TweetDeck, нарешті, пошук Twitter по темі, має сенс.

З використанням TweetDeck, у мене було набагато краще Twitter досвіду. Як новачок Twitter, відвідування вашого власного будинку Twitter сторінка страхітливим, вона складається з пост після повідомлення від людей, які ви прямуєте, які ви можете не знати багато про, і це тільки здається, що величезний обсяг контенту. Для початку ефективно перша група людей, які насправді є щось цікаве, щоб сказати по TweetDeck і вуаля, у вас є потужний інструмент, який допоможе вам залишатися на передньому краї, що відбувається у вашій галузі, і в Інтернеті.

Так як же почати роботу з Twitter? Ну перше, що повинен початися Twitter себе зрозуміти, що ви любите читати, хто вам подобається, щоб слідувати, і чітко визначити, що вам подобається в Twitter. Для мене це зводиться до наступного: Я хотів би слідувати люди в моїй галузі, які говорять щось цінне, які надають посилання у новому додатку або вказати мені на нову цікаву статтю, відео, блог або сайт, який я повинен розглянути, але можливо, ніколи не знайшов себе. На підставі, що мені подобається, і люди, які я знаходжу цікавим для читання, я зараз пишу мій Twitter повідомлення за допомогою цієї ж формулою для зростання мого власного аудиторії Twitter.

Те, що я також хотів Twitter про те, що люди, які я дотримуюся також знають, як показати свою справжню особистість у їх цвірінькання. Є., з Мені подобається знати, що Денні Салліван (відомого пошукового маркетингу гуру) з’їв на обід, але краще все ж посилання на відео, яке він думав, було смішно. Я люблю після Ештон Катчер (кінозіркою у шлюбі з Демі Мур, який просто натисніть 1000000 Twitter послідовників у квітні). Людина, цей хлопець дійсно смішно і мають куля з Twitter. Його повідомлення є великими, і він тільки що отримав статус користувача з найбільш послідовників. Ось чому ви не можете найняти когось, щоб “Ghost Twitter” для вас. Йдеться про, показавши реальний вас – ви можете не підробка, що!

Отже, як можна використовувати Twitter для бізнесу? Twitter є відмінним інструментом для зв’язку, і це реальна цінність для бізнесу. Використовуючи Twitter, щоб вказати людям на контент на вашому сайті, статті ви написали включений або виключений ваш сайт, і шляхом зв’язування з обслуговуванням ви хочете виділити, ви трафік. Крім того, Google насправді індекси Twitter і тому ваші сторінки Twitter може з’явитися в органічних результатах пошуку, щоб переконатися, що ваша біографія добре продумано. Не витрачайте час, використовуючи Twitter, щоб вказати на повідомлення в блозі, використовуйте TwitterFeed розміщувати свої повідомлення у блозі безпосередньо на Twitter. Якщо у вас є блог або сайт, ви отримаєте нових послідовників Twitter, розмістивши свій TwitterFeed прямо на вашому веб-сторінок. Люди, можливо, не знали ваші Twitter ID можна просто натиснути на нижню “Іди за мною посиланням” і почати слідувати за вами на Twitter.

Те, що важливо, щоб бути успішним за допомогою Twitter, це визначити, що ви особисто подобається в цьому нові засоби масової інформації, а потім доставити той же тип речей, які ви хотіли назад у свій послідовників – працювати, щоб забезпечити значення не нісенітниця! Отже, ви отримали, щоб грати з Twitter і дізнатися, як використовувати його, перш ніж ви дійсно можете стати успішним з ним для вашого бізнесу.

Так як же отримати послідовників? Ну, я почав наступними всіх (кого я знайшов, роблячи пошук Twitter), який був останній МакКорд ім’я. Тоді я шукав веб-дизайн, пошукова оптимізація, і платити за клік. Будь-який сайт, профіль, який виглядав добре, я натиснув слідувати письменника. Це було так просто. Багато разів люди, які ви будете слідувати себе вибере слідувати за вами. Ось як ви спочатку створити свій Twitter бази. З часом ви почнете визначити ваш “Twitter голос» результати типу присутності Twitter ви хочете мати, змінивши свій стиль і зміст речей, які ви Твіттері о. Як вам поліпшити вашу присутність, ви будете будувати наступні.

Ще один крутий використання Twitter, що ви можете відповісти на будь-який з ваших послідовників, просто поклавши @ перед їх ID Twitter. Наприклад, щоб відправити щось мою увагу використанню @ mccordweb в самий перед вашим Twitter розміщення і натисніть кнопку входу. Просто пам’ятайте, що цей пост розглядається усіма послідовниками на моєму сайті і на Вашому сайті Twitter. Якщо вам потрібна більш приватного обміну, перейдіть на повідомлення Пряме посилання на Twitter.com сайту і виберіть послідовником по імені ID Twitter і відправити повідомлення звідти. Ця записка буде приватною. Якщо ви використовуєте TweetDeck ви можете натиснути на Twitter послідовника ID значок, а потім виберіть для відправки повідомлень або прямого @ відповідь на них. TweetDeck автоматично вставить правильний синтаксис для вас в Tweet.

Для багатьох підприємств користувачам можливість спілкуватися з вищим керівництвом використанням Twitter є безцінним ресурсом. Це один-до-одного обміну дозволяє компанії основними, щоб стежити за клієнта точки зору, проблеми та інтереси. У відповідь Twitter або пряма поштова розсилка не використовує електронну пошту і не потребує відповіді, це відмінний спосіб підключитися до соціальної мережі для тестування нових ідей і попросити зворотний зв’язок з користувачем. Наприклад, якщо у вас є новий програмний продукт попросити вашого щебетати послідовників для зворотного зв’язку по окремої функції, або надати посилання на ваш бета-версія для їх тестування.

Як ви використовуєте Twitter це все про ваших особистих потреб бізнесу. Кращий рада, яку я можу запропонувати вам, що ви повинні використовувати Twitter трохи собі в першу чергу, щоб зрозуміти, середніх і з’ясувати, що вам подобається читати кращим використанням Twitter. Потім створіть свою власну мережу Twitter обміну інформацією, що ви знайдете цікаві і повеселитися.

В даний час я стежу за 204 людина і 183 людей слідують за мною на Twitter. Особисто я вважаю, Twitter велике задоволення і дуже хороший спосіб, щоб дізнатися з перших, що відбувається у світі, перш ніж ви бачите по телевізору, прочитати його в Інтернеті або побачити його в газеті. Це реальна сила Twitter, ви поділитеся, ви виявляєте, і ви знаєте, всі обличчям до людини обміну інформацією.

Для тих з вас, клацнувши від мого електронного бюлетеня решті контент на Twitter додатків і використання наступним чином.

Нижче наведені деякі з додатків Twitter, що мені подобається і використовувати регулярно для мого бізнесу.

Twuffer – Я люблю це, це Twitter повідомлення планувальника. Деякі люди вважають, що Twuffer поразок безпосередність повідомлень Twitter або твіт, але мені подобається, як я буду планувати твіти в дні, які я не блогів тримати мої послідовники порадив речей, які я вважаю важливими. Це простий у використанні, дозволяє Tweet вперед, і дозволяє вибрати графік реєстрації по дню і часу. Якщо примусова контенту на послугу або продукт це відмінний інструмент для використання. Встановіть твіти один тиждень або один місяць за один раз і годувати вашого змісту читачам на додаток до вашого звичайного твіти. Переконайтеся, що використовуєте www.TinyUrl.com змінити будь-який довгий URL-адрес ви вказуєте в твіт на Twitter чистих коротка версія для економії місця.

Twitter Feed – Це ще одна з моїх головних фаворитів. TwitterFeed дозволяє мені показати мій блог повідомлення “Веб-Власть” безпосередньо на Twitter. Це також дозволяє мені відправити свій твіт тому на моєму блозі (шляхом установки віджета) в моєму блозі шаблон – дуже прохолодний хрест взаємодії! Я беру багато послідовників Twitter з цією технікою. Читачі приходять відвідати мій блог, а потім вирішили слідувати за мною на Twitter.

Twitter Грейдер – Це одне марнославство додаток, який дозволяє побачити, де ви стек проти інших користувачів Twitter. Twitter Грейдер вимірює потужність користувачів Twitter на основі послідовників, число оновлень, і частота реєстрації.

TweetBeep – За допомогою цієї програми ви можете керувати своїм онлайн-репутацію Twitter. Агент буде відправлений до вас всякий раз, коли користувач Twitter твітів про вашому бізнесі, ім’я або домен. Ви вибираєте критерії та оповіщення, що спостерігати за використанням TweetBeep. Це відмінна можливість для бізнесу, який стурбований брендингу та особистість в мережі. PR фахівці повинні впевнитися, щоб використовувати цей інструмент, щоб спостерігати за коментарі про своїх клієнтів.

Twitoria – очистити ваш щебет послідовників, з’ясувати, які люди ніколи не використовують Twitter або подайте нечасто так що ви можете видалити їх прямо з інтерфейсу Twitoria.

Qwitter – Якщо ви хочете знати, коли хтось зупиняється після Вас, підпишіться на цю послугу. Насправді, це може бути чудовим інструментом, щоб дізнатися, що читач, що ненавидів вас у курсі і примусили їх “ЧОП” ви, так що ви можете налаштувати вашого повідомлення. Якщо ви отримуєте потік крапель після Tweet, вона дозволяє дізнатися, що людям не подобається певний тип Tweet – миттєвий зворотний зв’язок при анонімному рівні!

Одна велика річ про Twitter, що я навіть не згадав ще, але насправді одна з кращих рис Twitter є здатність до тексту в твіти з мобільного телефону. Хоча ви не можете просто посилатися на великий вміст зазвичай на льоту, як це, здатність спілкуватися з іншими людьми, не будучи прив’язаним до комп’ютера можливість показати “реальну Вас”. Можливо, ваші послідовники хочуть знати, що ви їсте на обід або про семінар Ви тільки що взяли участь, просто бути добрим і не рвати з Twitter спам, використовуючи ваші Blackberry на Балаканина.

Ви можете легко налаштувати можливість отримувати текстові повідомлення з Twitter, щоб Ваш мобільний або Blackberry, але будьте обережні, так як ви можете бути затоплені, якщо у вас є велике наступне. Я б рекомендував отримувати оновлення Twitter за допомогою текстового повідомлення на мобільний тільки з невеликою групою. Наприклад, якщо у вас є команда проекту, налаштувати обліковий запис Twitter для кожного користувача, щоб дозволити їм повідомлення Just цієї невеликої унікальний коло членів команди. Значення для відстеження і взаємодіють один з одним у будь-який час і будь-якому місці, використовуючи Twitter за допомогою комп’ютера або мобільного телефону додає реальну цінність для роботи груп і команд – зокрема, команда менеджерів. Twitter навіть дозволяє зробити цей вид приватне групи.

Ще однією особливістю Twitter є можливість додати Hashtags перед ключові слова у ваші твіти, щоб допомогти з сортуванням, щоб дозволити іншим знайти свій важливим змістом. Наприклад, якщо ви хотіли Tweet про недавнє землетрусі в Лос-Анджелесі ви повинні використовувати # laearthquake в передній свій твіт. Використовуючи Hashtags ви дозволите Twitter повернути ваші дані для пошуків на тему заслуговує висвітлення у пресі твіти. Ви можете відвідати Hashtags.org більш детальну інформацію про поточні гарячих Hashtags, які використовуються на сьогоднішній день так що ви можете слідувати, додати в цю тему, або створити свій власний. Наприклад, у Twitter Світ, п’ятницях дня ви пост з FollowFriday # і введіть у Twitter ідентифікаторів ви хочете рекомендувати іншим. Ви були б вражені тим, нових цікавих людей, яких ви можете слідувати і взаємодіяти з рекомендаціями від людей, яких ви слідувати.

На закінчення, Twitter є однією з найгарячіших нових середовищах, щоб прибути в Інтернеті сцені з Facebook. Хоча це не зовсім “нові”, Twitter тільки недавно стали дуже високого профілю. Якщо ви знаходитесь в бізнесі, Twitter безумовно заслуговує вашої уваги. Це не тільки дуже розумний новий інструмент для використання в арсеналі маркетингу, але я думаю, що чим більше ви використовуєте його, ви будете рости, щоб любити його і знайти його цікаво використовувати. Способи, які ви можете використовувати Twitter нескінченні: для команд, для членів сім’ї, для ділового спілкування, щоб залишатися на передньому краї новин, щоб рекламувати себе і свої послуги, і просто весело провести час спілкування з іншими людьми в Інтернеті. Просто пам’ятайте, ви не можете розібратися в Twitter для бізнесу без використання TweetDeck або іншої програми подібного об’єднання і сортування. Спасибі за читання, бачити Вас на Twitter, ви можете зв’язатися зі мною по @ mccordweb або відвідайте мене на Twitter.